پاکت زباله رولی

کیسه زباله رولی

اطلاعات بیشتر:

پاکت زباله رولی ۳ قلوی نارگل

شرکت تولیدی نارگل نگین از اولین تولید کنندگان پاکت زباله رولی ۳ قلو در کشور می باشد.

این شرکت با تحقیقات منسجم نیازهای مصرف کنندگان را شناسایی کرده و تولیدات پاکت زباله های سه رول خود را در سه سایز رایج مصرفی به بازار ارائه نموده است.

این شرکت با بهره گیری از خط تولید پیشرفته، مطابق با استانداردهای روز جهان، محصولات خود را بصورت کاملا استاندارد در بسته بندی های زیبا و با تنوع در سایز، با نام تجاری نارگلبه بازار داخلی و خارجی عرضه نموده است.

دقت در کیفیت و رعایت کلیه الزامات، این شرکت را در زمره بهترین صادر کنندگان مصنوعات پلاستیکی قرار داده است.

تولید پاکت  زباله رولی ۳ قلو در ابعاد کوچک (۵۰*۶۵) مورد استفاده کلیه مصارف خانگی و اداری، پاکت زباله های سایز متوسط علاوه بر کلیه مصارف رایج جهت استفاده در سطل های زباله پارک ها و فضای سبز در ابعاد (۵۵*۷۰) از دیگر دستاوردهای این شرکت می باشد. یکی دیگر از تولیدات موفق شرکت تولیدی نارگل نگین تولید پاکت های زباله سه رول در ابعاد بزرگ (۸۵*۶۵) می باشد که مصارف گوناگونی را برای مصرف کنندگان محترم به ارمغان آورده است.

از جمله مصارف رایج این نوع از پاکت های زباله سه رول، استفاده جهت سطل های متوسط و بزرگ  داخل منازل، ادارات دولتی، کلیه سازمان ها و بیمارستان ها می باشد. علاوه بر این، ابعاد استاندارد این پاکت های زباله، جهت استفاده در سطل های بزرگ مجتمع های مسکونی، اداری تجاری و کارخانه ها و کارگاه های صنعتی می باشد.

همچنین کلیه اصناف و مشاغلی که نیاز به استفاده از سطل های بزرگ در گروه صنفی خود می باشند، از جمله مصرف کنندگان پاکت های زباله سه رول نارگل هستند.

پاکت زباله سه رول نارگل از مرغوب ترین مواد اولیه، شامل مواد پلی اتیلن سبک و مواد پلی اتیلن سنگین بصورت کاملا استاندارد تولید شده است.

تمامی محصولات تولیدی نارگل نگین بصورت بسته بندی و یا در صورت درخواست مشتریان عزیز بصورت فله (بدون برند کیلویی ) عرضه می شوند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۰۲۵۳-۳۳۴۰۵۸۷

۰۹۱۲-۰۷۷۶۴۰۰

۰۹۱۲-۳۵۱۵۱۲۵

۰۹۱۲-۶۵۲۱۸۲۱

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star